Klub Evergreen - 1. prosince

1. prosinec 2012
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Jan Smigmator a Dasha

1. prosince dostaneme od našich průvodců světem evergreenů zpěvačky Dashy a zpěváka Jana Smigmatora tip na vánoční dárek.

Živým hostem ve studiu bude kapelník a zakladatel vokálního quarteta The Swings zpěvák Petr Hanzlík, který nám představí zbrusu nové CD Sen bez konce, které The Swings natočili poprvé v doprovodu big bandu. Zazní tak písně jako I Want To Be Happy, sinatrovka The Lady Is A Tramp, glenmillerovka Chatanooga Choo Choo, ale nečekaně i Humoreska Antonína Dvořáka a celá řada dalších.

02769787.jpeg

Druhým vánočním tipem bude album Swing Is Back, které na přelomu listopadu a prosince vydává Jan Smigmator jako svůj debut. Kromě slavných amerických evergreenů jako Night And Day, Fly Me To The Moon, Our Love Is Here To Stay, nebo My Way na deskce najdete i původní českou swingovku Swing Is Back, kterou napsal Jan Smigmator společně s jazzovým klavíristou Svatoplukem Smolou.

Nabídneme i píseň They Can´t Take That Away From Me, kterou pro album Swing Is Back nazpívala společně s Janem Smigmatorem zpěvačka Dasha.

Poslouchejte od 12:05 na Dvojce ČRo.

Spustit audio