Když se role otočí aneb Zaskočený moderátor

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Tereza Pergnerová s Ondřejem Suchým si navzájem povídali v nostalgickém muzeu

Co se stane, když moderátora začne zpovídat jeho host? Tereza Pergnerová vyzpovídala Ondřeje Suchého. Padaly otázky „na tělo“.

Když je hostem pohotová moderátorka, může se stát cokoli. A Tereza Pergnerová nezkazí žádnou legraci. Zvlášť když jí pošťouchne poněkud zlomyslné publikum.

Po poznámce jednoho z diváků, že v Nostalgické myši ještě nikdo nevyzpovídal pana Suchého, nezaváhala ani na vteřinu. Chopila se moderátorské role a začala Ondřejovi klást otázky „na tělo“.

Když dcera zpívá tátovy písničky

Ale došlo samozřejmě i na zpovídání známé televizní moderátorky a herečky samotné. Tereza Pergnerová ve vzpomínkách na dětství prozradila, jaký vliv na ni měl její tatínek, jak aktivní byla školačka, jaké měla tehdy zájmy a jak vychovává syna Samuela a dceru Natálii.

Veřejné nahrávky se v publiku zúčastnila i Terezina maminka. Také ona se dostala ke slovu. A došlo i na dvě kabaretní písničky Eduarda Pergnera, které s Terezou zpívají na vzpomínkovém albu věnovanému éře malých divadelních scén 60. let.

Záznam pořadu naleznete v iRadiu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová