K narozeninám popřál ve vysílání Dvojky Evě Pilarové i Karel Gott

Eva Pilarová

V Blízkých setkáních oslavila narozeniny nehasnoucí hvězda našeho pěveckého nebe Eva Pilarová. Ve vysílání jí popřáli, kromě moderátora Aleše Cibulky, tři známí zpěváci.

„Já pořád nevím, proč máte všichni problém s mými narozeninami. Já to tak neberu, mám kolem sebe samé mladé lidi a dobrou náladu neztrácím,“ směje se čtyřnásobná zlatá slavice v Blízkých setkáních. K narozeninám jí v živém vysílání popřáli Matěj Ruppert, Vojtěch Dyk a Karel Gott.

Eva Pilarová, Jan Kolomazník a Aleš Cibulka

„Milá Evičko, jako starší a zkušenější čerstvý osmdesátník Ti přeji hlavně pevné zdraví, radost ze zpívání a hlavně neztrať tvůj optimismus a smysl pro humor a chuť do života. Tvůj Karel“, zaznělo dnes z éteru.

Pořád nohama na zemi 

Jako legenda se Eva Pilarová necítí i přesto, kolik úspěchů má za sebou. "Radši se dívám na to co bude. Jsem ráda, že mám pořád co dělat a nesmírně si vážím toho, že mám práci. Jsem prostě nohama na zemi. A řeknu, jak se to stalo. Kdysi před 58 lety jsem šla po Václaváku a z prodejny jsem slyšela jak zpívám že kočka není pes. Nos jsem měla nahoru a najednou "bum!" praštila jsem se do čela o kandelábr. To mě postavilo zpátky na zem. Od té doby jsem fakt nikdy nebyla nafrněná a nemám to ráda," svěřila se zpěvačka. 

Cítí se jako legenda? Jak dlouho žije se svým manželem? Kolik je mamince Evy Pilarové? O čem bude její nová knížka?

Související