Jerome Klapka Jerome: Malvína z Bretaně. Poetický příběh o setkání válečného pilota s vílou

1. květen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy
Prodlouženo do 28. 5.
Víla

Svěží vtipný a okouzlující příběh o setkání bájné víly s realitou našeho světa. S Lenkou Krobotovou, Ladislavem Mrkvičkou, Matějem Hádkem a dalšími skvělými herci. Můžete poslouchat na webu Dvojky a v aplikaci mujRozhlas.

Spisovatel Jerome Klapka Jerome odvíjí od náhodného protnutí jejich osudů vyprávění naplněné humorem, nostalgií, ale především láskou.

Účinkují: Lenka Krobotová, Ladislav Mrkvička, Matěj Hádek, Hanuš Bor, Miluše Šplechtová, Jana Samšuková, Šimon Halamásek, Lenka Termerová, Jan Novotný a Jan Vlasák
Dramaturgie: Jiří Hubička
Překlad: Jiří Zdeněk Novák
Zvuk: Radek Veselý
Zvuková spolupráce: Josef Plechatý
Hudba: Petr Mandel
Režie: Karel Kříž
Natočeno: 2001

Co poslouchat při běhu nebo jako kulisu v práci? Poslouchejte mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc ještě týden po odvysílání on-line zdarma na portálu mujRozhlas. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly můžete najít ke stažení nebo jako podcast na webu Radioteka.cz.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?