Jacqueline Kennedyová a Aristoteles Onassis. Manželský pár, který plnil stránky novin dlouho před svatbou i dlouho po ní

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Aristoteles Onassis a Jacqueline Kennedyová Onassisová v roce 1968

Ona byla žena vybraného vkusu, on mužem neomezených možností. Na 20. října připadá výročí jejich sňatku.. Další Příběhy z kalendáře můžete poslouchat online na webu Dvojky a v aplikaci mujRozhlas.

Rejdařský magnát a nejbohatší muž své doby Aristoteles Onassis si v tento den vzal vdovu po 35. prezidentu Spojených států Jacquline Kennedyovou.

Životy plné tragédií i kontroverzí

Její život byl plný osobních tragédií, které by jen málokterá žena dokázala ustát. Jeho zase provázely kontroverze a pověst obchodníka pohybujícího se na hraně morálky a zákona.

Jaké byly jejich životy před svatbou? A co se dělo v rodině Onassisových po ní? Poslouchejte dnešní Příběhy z kalendáře a procestujte Ameriku i Řecko 60. a 70. let.

Další Příběhy z kalendáře představí literárního otce Boříka a celé holešovické party.

V Příbězích z kalendáře si každý všední den po 17. hodině připomínáme osobnosti, objevy a události v důležitých, ale i málo známých nebo zábavných souvislostech.

Jak můžete poslouchat? Živě, zpětně na mobilu i z počítače

Živě v rádiu na Dvojce, od pondělí do pátku po poledních zprávách. Příběhy z kalendáře můžete poslouchat i zpětně na internetu, všechny díly jsou jako podcast ke stažení. Podcast najdete na webu Dvojky nebo na audioportálu mujRozhlas, který si můžete nainstalovat i jako aplikaci.    

autoři: Jan Kovařík , Monika Valentová , Helena Syrovátková
Spustit audio

Související