Ivana Andrlová si užívá role babičky. „Je to úžasný a úplně jiný, než být máma“
Je to k nevíře, ale už přes dva roky je babičkou. V Blízkých setkáních se svěřila, že jí tahle nová role sedí a náramně si to užívá.
„Rozárce je dva a půl roku a je to úžasný. Já mám v životě dvě nabíječky. Jednou je moře. Když k němu přijedu, cítím se jako mobil, když ho strčí do nabíječky. Teď mám druhou nabíječku, ale i vybíječku, protože to dítě tě i naprosto vyždíme. Ale je to úžasný a úplně jiný, než být máma,“ svěřuje se Aleši Cibulkovi.
Čas je důležitý
„Teď si to užívám úplně jinak, protože na to mám čas. Dějí se stejné věci, ale tenkrát jsem při nich musela jít do práce. Teď si ji beru, když vím, že do práce nemusím.“
„Já jsem poměrně rychlej a netrpělivej člověk a ona mě z toho vyvedla a naučila mě trpělivosti. Ale proto, že mám čas. Když jsme na hřišti a ona nechce jít domů, tak ji můžu přemlouvat. Nemusím ji popadnout, protože za deset minut musím někde být a nést ji řvoucí přes rameno. Ale i to jsme už dělali,“ směje se spokojeně Ivana Andrlová.
Zpívá ráda v autě? Vyrůstala jako kluk nebo holka? Snila o tom, že bude hrát princezny? V kolika letech začala natáčet?
Související
-
„Nikdo nás nechtěl. Tak jsme založili divadlo.“ Ivana Andrlová a Martina Hudečková u Jana Čenského
Už po škole spolu nastoupily do angažmá. Do divadla, které hrálo i pro děti. „Smáli se nám, že hrajeme kočičky, tužky a prasátka. Ale my tam prožily krásná léta.“
-
Dělání, dělání, všechny smutky zahání. Tím jsem se vždycky řídila, říká Ivana Andrlová
Proč zmizela z obrazovek? A kde teď hraje?
-
Ve filmech musím občas zestárnout, tvrdí herečka Jana Švandová
Každý jí říká, jak dobře vypadá. V herecké profesi je to často nevýhoda, dodává Jana Švandová. Řeknou, na babičku ještě nevypadá a na mladou je stará.
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!
Jan Rosák, moderátor


Slovo nad zlato
Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.