Hostem Hanky Švejnohové v sobotním Nezatloukat bude Karel Kahovec

Do prvního únorového vysílání pořadu Nezatloukat si pozvala Hanka Švejnohová rockovou a bigbeatovou legendu Karla Kahovce.

Karel Kahovec je jedním z výrazných reprezentantů první české rockové a bigbítové vlny, kterému se dnes úspěšně daří maskovat důchodový věk, a to tak dokonale, že na svých koncertech pořád ještě sbírá po jevišti drobné kousky dámského ošacení. Nutno podotknout, že právě Dvojka Českého rozhlasu má jeho oblibu zejména u ženského publika na paměti a jeho největší hity hraje poměrně často. Mluví se o něm jako o sexsymbolu 60. let a své pověsti nezůstává nic dlužen ani dnes. Musím se přiznat, že i já jsem ho jako mladá dívka považovala za velmi přitažlivého, leč také velmi nafoukaného a sebestředného. Strašně mě totiž iritovalo, že je ochoten milovat jedině tu, která bude zpaměti ovládat celý jeho repertoár a ještě ani tak té lásky moc nezbývá, protože ji vlastně všechnu investoval do svých písniček. Tím mě odradil a zamilovala jsem se raději do Vaška Neckáře. Nicméně jsem moc ráda, že přijal mé pozvání a že se tím pádem můžeme poprvé setkat tváří v tvář.

O vztazích mezi muzikanty, k fanynkám, ke svobodě, k manželství i ke své sestře, známé malířce a zpěvačce Vlastě Kahovcové, bude hodinka povídání a hezkých písniček s názvem Nezatloukat aneb My dva a čas.

Nestárnoucí rockovou a bigbeatovou hvězdu, kytaristu, hudebního skladatele a zpěváka Karla Kahovce si poslechněte na Dvojce tuto sobotu 2. února po 10:03 hodině.