Hitparáda vtipných historek s Jiřím Krampolem či Stanislavem Zindulkou

31. červenec 2021

Odvázaná hodina s Petrem Rychlým. Hitparáda scének a historek žhavě současných i nostalgicky archivních. Poslouchejte do soboty 7. srpna 2021.

Petr Rychlý vás zve opět k poslechu zábavného pořadu, ve kterém si můžete například poslechnout Kašpárkův kurz otcovství, Pohádky pana Kašpárka nebo Kašpárek režíruje Hamleta. Bavit vás budou báječní a vtipní herci, jako třeba Jan Meduna, Jiří Krampol a Stanislav Zindulka. A na závěr přijde povedená rodinka Tlučhořových v originálním podání Jiřího Lábuse a Oldřicha Kaisera. Příjemnou zábavu!

Skeče a scénky Rychlé Dvojky uslyšíte živě od pondělí do čtvrtka vždy ve 13:45 anebo pak v sobotním hodinovém speciálu od 9:00.

autor: Petr Rychlý
Spustit audio

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.