František Novotný, Luděk Munzar a Spirituál kvintet nás potěší v Toboganu!

"Žádná doba tolik nepotřebuje básníka jako ta, která si myslí, že se bez něho obejde," tvrdili osvícení Řekové. A my tvrdíme, že i zábavný pořad potřebuje čas od času básníky, zvláště jsou-li tak pohotoví a vtipní jako František Novotný. Jeho hlas i krásná a moudrá slova nás na ČRo 2 - Praha přivítají 20. června od 11:05 hodiny v pořadu Tobogan.

Františka Novotného znají posluchači naší stanice velmi dobře. Aleš Cibulka ho pozval poté, co se dozvěděl, že vydává svou další knížku nazvanou "Buďme". Jsou v ní básně, povídky a fejetony, a my doufáme, že alespoň malý kousek nám všem přečte další host tohoto přímého přenosu, Luděk Munzar. Mimochodem, víte, že i on je autorem knihy? A nejde o životopisné dílo nebo vzpomínky na herecká setkání, ale o dětskou knížku původně napsanou pro jeho vnučku Aničku. Takže jedno z témat Toboganu se už rýsuje...
Potěšíme i příznivce dobré hudby. K oběma pánům se totiž připojí folková skupina Spirituál kvintet, která pod vedením Jiřího Tichoty existuje už téměř 49 let!
Tobogan s Františkem Novotným, Luďkem Munzarem a skupinou Spirituál kvintet vysílá Český rozhlas 2 - Praha v sobotu 20. června po 11:05 hodině.