Eva Pilarová mě klofla, prozrazuje zpěvák Pavel Sedláček

13. srpen 2021

Čerstvý osmdesátník je průkopníkem rokenrolu u nás. A skoro manžel Evy Pilarové. Kdo komu utekl od oltáře? Existuje mnoho verzí a tady je pravda.

Oba se často potkávali na jevištích. Jednou v Lucerně zpívala Eva s Waldemarem Matuškou, ale publikum chtělo Pavla Sedláčka. „Skandovali: Sedláček! Sedláček! A to dělali do zpěvu Pilarové s Matuškou! Přitom zpívali bezvadně. Od té doby mě Eva nemusela,“ připouští zpěvák.

Společné bydlení a pak kriminál

Pak se setkali ve vinárně Viola. „Zamávala a řekla: My se nenávidíme, co? Pojďte si dát panáka! Odvezl jsem ji domů na skútru a od té doby jsme začali chodit.“ Bydleli spolu a ona snila o vdavkách. „Já se ženit nechtěl, ale dohodli jsme se, že až dostuduju, tak se vezmeme.“ Eva Pilarová byla tehdy idolem a skutečnou hvězdou. Pravda je ale taková: „To ona klofla mě.“

Mezitím se Pavel Sedláček dostal do vězení za údajnou škodu, kterou způsobil československému devizovému hospodářství tím, že „podvodným způsobem“ zakoupil v západním Berlíně auto. Ze svatby tím sešlo. „Ona se urazila a devět let jsme spolu nepromluvili ani slovo,“ uzavírá Pavel Sedláček.

Kolik dalších profesí kromě zpěvu ovládá? Jak se dostal k vaření? Vzpomíná dobře na léta v Semaforu? V kolika letech začal s muzikou?

autoři: Aleš Cibulka , eh
Spustit audio

Související