Dobré jitro - 13.4.

13. duben 2009

Také na Velikonoční pondělí můžeme vstávat s Dobrým jitrem Českého rozhlasu 2 - Praha. Hlavním hostem po 7:00 hodině bude živě ve studiu, Marcela Augustová, moderátorka hlavní zpravodajské relace České televize a průvodkyně pořadem Pípni pro kuře, velkého zábavného pořadu, kterým vrcholí sbírkový projekt Pomozte dětem 2009.

Marcela Augustová prozradí, jak tráví Velikonoce, proč se jí žije dobře na Liberecku a co obnáší příprava moderování Událostí. V Dobrém jitru také uslyšíme příspěvky našich krajských zpravodajů k Velikonocům, čeká nás soutěž Malý kvíz, předpověď počasí na Velikonoční pondělí a příjemné písničky. Pořadem nás provede Tomáš Voženílek.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová