Dnešní hodinka před polednem byla plná vody a krasoplavců

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Krasoplavci (První klub českých krasoplavců)

Navštívil nás totiž Jan Mareš, zástupce 1. klubu Českých krasoplavců, unikátního pánského týmu synchronizovaného plavání, jehož členové usilují o zařazení kategorie "mužských akvabel" do soutěže na olympijských hrách.

Ostatně olympiády navštěvují už 12 let, představili se v Sydney, v Athénách, Pekingu, v Londýně a teď i u nás na Dvojce Českého rozhlasu.
Všechny posluchače zve ve čtvrtek k rozhlasovým přijímačům Eva Kvasničková.

Krasoplavci (První klub českých krasoplavců)

Své dotazy můžete psát na mail: jejakaje@rozhlas.cz.

Krasoplavci na svých stránkách píší:
Milujeme vodu a plavání z několika důvodů:Je to vynikající pro naši kondici, užijeme při tom hodně legrace, dáváme lidem radost a možná tak ukazujeme cestu těm, kteří chtějí něco dokázat a nebojí se něčeho opravdu neobvyklého. Už od našich prvních skoků do bazénu k náročné synchronizované plavbě máme velký a neuvěřitelný sen: EXHIBIČNÍ VYSTOUPENÍ NA OLYMPIJSKÝCH HRÁCH! Uděláme všechno pro to, abychom dostali alespoň na chvilku šanci pobavit diváky a ukázat, že Olympijské hry nejsou jenom úžasnou přehlídkou špičkových profesionálních výkonů, ale i velkým svátkem pro všechny, kdo milují sport v jakékoliv podobě. Možná za pár let budeme svědky oficiální olympijské soutěže mužů v synchronizovaném plavání, ale teď věříme, že alespoň tu malou šanci dostaneme a VELKÝ SEN SE STANE SKUTEČNOSTÍ!