Daniel Glattauer: Dobrý proti severáku. Milostný román začal jako nezávazná korespondence

Na začátku byl e-mail odeslaný na chybnou adresu, na konci dvě toužící srdce. Z nezávazné korespondence mezi temperamentní Emmi a váhavým Leo se zrodí milostný vztah.

Účinkují: Jana Štvrtecká, Martin Sláma a Jiří Valůšek
Napsal: Ludvík Němec
Překlad: Iva Kratochvílová
Zvukový mistr: Michal Zelinka
Režie: Lukáš Kopecký
Natočeno: 2015

Každý z nich má svůj příběh, svá tajemství a touhy. Podaří se dvěma virtuálním milencům opustit své mailboxy a skutečně se setkat? Jaký bude jejich další osud?

Co poslouchat při běhu nebo jako kulisu v práci? Poslouchejte živě ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky anebo ještě týden po odvysílání zdarma na jejím webu. Stránka Hry a četba nabízí mluvené slovo zdarma on-line ještě týden po odvysílání. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly můžete najít ke stažení na webu Radioteka.cz. Další audioknihy zdarma najdete ke stažení nebo jako podcast na portálu mujRozhlas.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.