Daniel Glattauer: Dobrý proti severáku. Milostný román začal jako nezávazná korespondence

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Vizuál k četbě Dobrý proti severáku

Je nám líto, ale k tomuto audiu již vypršela autorská práva.

Na začátku byl e-mail odeslaný na chybnou adresu, na konci dvě toužící srdce. Z nezávazné korespondence mezi temperamentní Emmi a váhavým Leo se zrodí milostný vztah.

Účinkují: Jana Štvrtecká, Martin Sláma a Jiří Valůšek
Napsal: Ludvík Němec
Překlad: Iva Kratochvílová
Zvukový mistr: Michal Zelinka
Režie: Lukáš Kopecký
Natočeno: 2015

Každý z nich má svůj příběh, svá tajemství a touhy. Podaří se dvěma virtuálním milencům opustit své mailboxy a skutečně se setkat? Jaký bude jejich další osud?

Co poslouchat při běhu nebo jako kulisu v práci? Poslouchejte živě ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky anebo ještě týden po odvysílání zdarma na jejím webu. Stránka Hry a četba nabízí mluvené slovo zdarma on-line ještě týden po odvysílání. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly můžete najít ke stažení na webu Radioteka.cz. Další audioknihy zdarma najdete ke stažení nebo jako podcast na portálu mujRozhlas.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová