Bývalý prezidentský pár v Toboganu

Do sobotních Toboganů zveme osobnosti, které zatím neznáte, i ty, o kterých se hovoří a píše takřka denně. A právě jejich méně známé stránky chceme poodhalit. Na poslední lednovou sobotu připravujeme setkání s párem, o jehož veřejném i soukromém životě jsme již hodně slyšeli. Dagmar Havlová a Václav Havel v Toboganu představí své názory, přátele a možná i slabosti. Čtěte celý článek - kliknutím na titulek.

Na co se jich bude ptát Aleš Cibulka a s kým se chtějí setkat, aby k jejich vyprávění zahrál, to se dozvíme, pokud naladíte Český rozhlas 2 - Praha v sobotu 28. ledna krátce po 11:00 hodině.

A ještě upozornění: V průběhu celého roku bude probíhat soutěž pro ty, kteří mají Tobogan rádi. Každý měsíc zveřejníme jednu otázku týkající se některého pořadu z poslední doby. Ze správných odpovědi těch, kteří alespoň 5 krát (během roku) uhodnou správnou odpověď, vybereme jednoho hlavního výherce. Proč jen jednoho? Povedeme totiž kroniku, do které se podepíší všichni hosté Toboganu, budou v ní i fotografie a zápisy mimořádných událostí. Právě tuto kroniku od nás na konci roku získá jeden z posluchačů a v ní nalezne např. i podpis manželů Havlových. Otázky najdete jednak na našich stránkách www.rozhlas.cz/praha, pod heslem Tobogan a také zazní z úst Aleše Cibulky v pátečním vysílání Hosta do domu (poprvé to bude 26. ledna 2006).
Odpovědi pište na adresu:
Český rozhlas 2 - Praha
pořad TOBOGAN
Vinohradská 12
120 99 Praha 2
nebo na e-mail: tobogan@rozhlas.cz.